slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe terminy przedstawiające typową damę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz ubrania. Co ukrywa się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Czego nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak postrzega siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują obie strony? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość ceni sobie kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie akceptują postawy na zabój pochłoniętego kochanka. Jak bardzo często mówią z jednej strony potrzebują tkliwości, zaangażowania w uczuciu, ale w drugiej połowie w sekrecie pragną żeby ich kochanek czasami stawiał opór, był nieznośny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom również lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a co dopiero relacja czy też uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom wyjątkowych pań? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece małe lub wielkie potrzeby, żeby wiedzieć które z nich są najistotniejsze i na nich skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna